Strategy & Tactics: WW II Free

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 49 MB
  • Version 1.0.11
  • Dil İngilizce
  • Firma HeroCraft Ltd
Savaş zekasının yüksek olduğunu düşünenler için özel olarak üretilmiş harika bir oyun.

İkinci dünya savaşı sırasında savaşta aktif rol alan bir subay olsan ne yapardın nasıl bir taktik belirler idin? başarısızlığı kabullenebilir miydin? Her engele her malubiyete karşı tekrar tekrar kendini toparlayabilir miydin? Kendin tekrar toplayıp savaşa devam edebilir miydin yoksa tek bir kurşun sana daha mı sıcak gelirdi? Seçme şansın olsa nasıl bir taktik izlerdin? Düşmanlarını iyi tanıdığını düşünüyor musun? Savaş ile ilgili merak ettiğiniz ve savaşın akılını büyük ölçüde etkileyecek olan bu soruların cevaplarının hepsi bu oyunda.

Gerçek bir savaş içerisindeymiş gibi yapılan bu oyunda sen gerçek bir komutansın ve senin emirlerini dinleyen büyük bir ordu değişecek koca bir dünya tarihi var. Gerçekten böyle bir durumda olsan neler yapardın nasıl bir taktik izlerdin hepi bu oyunun içerisinde. Ordunun başına geç emirlerini ver ve savaşa başla. Bu büyük heyecan seni bekliyor.

Savaşın hem savaş alanındaki hem de psikolojik olarak özelliklerini başarılı bir şekilde yansıtan bu oyun sayesinde gerçek bir komutanın savaş anında içerisinde bulunduğu durumu çok iyi bir biçimde anlayabileceksiniz. Bu oyuna hemen sahip olun dünyayı kasıp kavuran bu efsanevi savaşın her özelliğini yaşayarak öğrenin. 

Daha Fazla Göster
Strategy & Tactics: WW II Free indir